Ogólnopolski projekt - Mały miś w świecie wielkiej literatury

mi puszek i jozek 4 20161012 1975418753Dnia 10 i 11 pażdziernika 2016 roku  przybyli do naszego przedszkola kolejni  mali przyjaciele- Miś Puszek oraz Józek. Radość dzieci przy otwieraniu kopert nie miała końca. Każdy chciał przytulić małych podróżników. Następnego dnia przystąpiliśmy do czytania ulubionych bajek, dzieci nie mogły się zdecydować, którą książeczka będzie ciekawsza. W końcu wybraliśmy bajkę "Bajka o chińskiej księżniczce" oraz "Zagubioną królewnę". Puszek i Józek uczestniczyli także w naszych wspólnych zabawach na dywanie, kolorowali malowanki.  Czekamy na następnych podróżników!