Aktualności

W grudniu dzieci z wszystkich grup wzięły udział w kolejnej edycji akcji MEN "Razem na Święta". Celem tej inicjatywy  było zarówno zachęcenie do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi miedzypokoleniowych.

W ramach akcji zrealizowano następujące działania:

• dzieci z grupy drugiej wykonały kartki z życzeniami świątecznymi i przekazały je sąsiadom wrzucająć je do skrzynek pocztowych;
  • dzieci z grupy trzeciej samodzielnie przygotowały słodkie upominki - pierniczki i obdarowały nimi swoich najbliższych;
  • dzieci z grup pierwszej i czwartej przygotowały ozdoby świąteczne dla osób z rodziny lub przyjaciół.

Zapraszamy do zajrzenia do galerii zdjęć i zobaczenia relacji z wszystkich działań.