Szanowni Państwo,

informuję, że po ponownym uruchomieniu placówki będzie obowiązywał podwyższony reżim sanitarny.  W związku z tym liczba dzieci w poszczególnych grupach przebywających w jednej sali zostaje zmniejszona do 12 wychowanków. Dodatkowo ograniczona liczba nauczycieli pozwala otworzyć w naszym przedszkolu tylko 3 grupy.  Zgodnie z wytycznym GIS pierwszeństwo z możliwości korzystania z przedszkola mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, następnie dzieci obojga rodziców pracującychi pracujących matek samotnych.

Ważne! Rodzic/opiekun prawny planujący powrót dziecka do przedszkola zobowiązany jest wypełnić i złożyć elektronicznie lub osobiście do środy 20.05.2020r. Oświadczenie o zamiarze korzystania dziecka z przedszkola w okresie epidemii ( wzór oświadczenia na stronie internetowej przedszkola lub do pobrania w placówce ). Złożenie oświadczenia nie gwarantuje miejsca w przedszkolu do momentu telefonicznego potwierdzenia przez dyrektora przedszkola.

Proszę o elektroniczne złożenie oświadczenia na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w przedszkolu
w godz. 7.30 – 16.00

Małgorzata Dobska – Szwarc

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 14

Oświadczenie rodzica o zamiarze korzystania dziecka z przedszkola w okresie epidemii.