Naszym największym dobrem jest dobro dziecka Title Header
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Aktualności

Szanowni Państwo,

informuję, że po ponownym uruchomieniu placówki będzie obowiązywał podwyższony reżim sanitarny.  W związku z tym liczba dzieci w poszczególnych grupach przebywających w jednej sali zostaje zmniejszona do 12 wychowanków. Dodatkowo ograniczona liczba nauczycieli pozwala otworzyć w naszym przedszkolu tylko 3 grupy.  Zgodnie z wytycznym GIS pierwszeństwo z możliwości korzystania z przedszkola mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, następnie dzieci obojga rodziców pracującychi pracujących matek samotnych.

Ważne! Rodzic/opiekun prawny planujący powrót dziecka do przedszkola zobowiązany jest wypełnić i złożyć elektronicznie lub osobiście do środy 20.05.2020r. Oświadczenie o zamiarze korzystania dziecka z przedszkola w okresie epidemii ( wzór oświadczenia na stronie internetowej przedszkola lub do pobrania w placówce ). Złożenie oświadczenia nie gwarantuje miejsca w przedszkolu do momentu telefonicznego potwierdzenia przez dyrektora przedszkola.

Proszę o elektroniczne złożenie oświadczenia na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w przedszkolu
w godz. 7.30 – 16.00

 

                                                                                                                                    Z wyrazami szacunku

                                                                                                                                   Małgorzata Dobska – Szwarc
                                                                              
                                                    Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 14

 

Oświadczenie rodzica o zamiarze korzystania dziecka z przedszkola w okresie epidemii.